Strona główna » Odzież sportowa » Bluzy » Bluza Męska SWEATSHIRT 034/BLACK - Trec Wear

Bluza Męska SWEATSHIRT 034/BLACK - Trec Wear

Trec Nutrition

Rozmiar
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 170 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

MEN'S TREC WEAR - SWEATSHIRT 034/BLACK - Trec Wear

• Bawełna najlepszej jakości
  • Idealna do użytkowania na co dzień
  • Ściągacze na rękawach i dole bluzy

Bluza powstała z wysokogatunkowej bawełny o wysokiej gramaturze, która zapewnia odpowiedni komfort noszenia oraz wytrzymałość bluzy.Strona wewnętrzna jest wykończona niedrapiącym materiałem, dzięki czemu świetnie sprawdza się nie tylko w chłodne dni, ale także w czasie treningu.Nadruk na bluzie został naniesiony technologią sitodruku, która gwarantuje jego trwałość i nieścieralność.