Strona główna » Odzież sportowa » Bluzy » Bluza Męska Hoodie SKULL DOG Black - Pit Bull West Coast
Bluza Męska Hoodie SKULL DOG Black - Pit Bull West Coast

PitBull

Rozmiar
Płeć

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 229 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Tabela rozmiarów

Bluza Hooded Skull Dog Black - Pit Bull

Prezentowana bluza Hooded Skull Dog została uszyta z grubej bawełny (400g/m) i jest propozycja producenta w nowym jesienno-zimowym katalogu odzieży. Bluza Hooded posiada starannie obszyte szwy karku za pomocą jedwabnej lamówki, co chroni skórę przed otarciami. Mocne i elastyczne ściągacze pozwalają na dopasowanie bluzy do sylwetki. W ściągaczach rękawów umieszczono obszyte otwory na kciuk, dzięki czemu rękaw może zostać nasunięty na część dłoni, co skutecznie ochroni je przed zimnem.

RozmiarDługość bluzySzerokość klatkiDługość rękawa
S66 cm56 cm65 cm