Strona główna » Odzież sportowa » Bluzy » Bluza męska Hoodie 051 TW Pattern Black Trec Wear
  • Bluza męska Hoodie 051 TW Pattern Black Trec Wear

Trec Nutrition

Rozmiar

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 189 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Tabela rozmiarów

Bluza męska Hoodie 051 Pattern Black Trec Wear

Męska bluza z kapturem 051 PTTERN BLACK jest częścią mini kolekcji BLACK & WHITE, która zawiera elementy graficzne w postaci czarno-białego patternu. Uniwersalna kolorystyka elementów graficznych zapewnia dynamiczny wygląd, a nowy, bardziej uniwersalny krój daje pełną swobodę ruchów i sprawi, że będziesz się prezentował doskonale; niezależnie od tego czy masz już wypracowaną sportową sylwetkę, czy dopiero nad nią pracujesz.

Naszywana kiszeń z przodu potwierdza klasyczną formę bluzy, a zrobione z bawełnianej dzianiny wnętrze kaptura, o gramaturze 180g. powoduje, że kaptur doskonale się układa. Poliestrowe sznurki w kapturze nie stracą koloru podczas użytkowania a polska dzianina sprawia, że bluza jest miękka i przyjemna w użytkowaniu*

* na nowej bluzie, przed pierwszym praniem mogą być widoczne włókna (nitki) - białe na czarnej dzianinie a czarne na białej. To typowe zjawisko przy łączeniu kontrastujących ze sobą kolorów dzianin.

TABELA ROZMIARÓW

Długość Całkowita (A)

Szerokość Klatki Piersiowej (B)

Długość Rękawa (od szwu) ©