Strona główna » Odzież sportowa » Bluzy » Bluza Męska Hoodie 044 Melange - Trec Wear
  • Bluza Męska Hoodie 044 Melange - Trec Wear
  • Rozmiarówka
  • Bluza Męska Hoodie 044 Melange - Trec Wear

Trec Nutrition

Rozmiar

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 189 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Bluza Męska Hoodie 044 Melange - Trec Wear

Bluza powstała z wysokogatunkowej bawełny o wysokiej gramaturze (340g), która zapewnia odpowiedni komfort noszenia oraz wytrzymałość bluzy.
    Strona wewnętrzna jest wykończona szczotkowanym materiałem, który nadaje uczucie miękkości i ciepła.
    Nadruk na bluzie został naniesiony technologią sitodruku, która gwarantuje jego trwałość i nieścieralność.
    #MADEinPOLAND. Wszystkie komponenty, z których jest uszyta bluza, zostały wyprodukowane w Polsce.

•  wykonana z grubej bawełny najlepszej jakości
    •  krój dopasowany do sportowej sylwetki
    •  ściągacze na rękawach i dole bluzy
    •  wygodny kaptur z grubą podszewką