Strona główna » Odzież sportowa » Bluzy » Bluza Męska Hoodie 038 Black Trec Team Poland - Trec Wear

Bluza Męska Hoodie 038 Black Trec Team Poland - Trec Wear

Trec Nutrition

Rozmiar
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 189 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Bluza Męska Hoodie 038 Black Trec Team Poland - Trec Wear

Bluza powstała z wysokogatunkowej bawełny o wysokiej gramaturze (340g), która zapewnia odpowiedni komfort noszenia oraz wytrzymałość bluzy.

Strona wewnętrzna jest wykończona szczotkowanym materiałem, który nadaje uczucie miękkości i ciepła.

Nadruk na bluzie został naniesiony technologią sitodruku, która gwarantuje jego trwałość i nieścieralność.

#MADEinPOLAND. Wszystkie komponenty, z których jest uszyta bluza, zostały wyprodukowane w Polsce.

• wykonana z grubej bawełny najlepszej jakości
  • krój dopasowany do sportowej sylwetki
  • ściągacze na rękawach i dole bluzy
  • wygodny kaptur z grubą podszewką