Strona główna » Odzież sportowa » Bluzy » Bluza Hooded STEEL LOGO Black - Pit Bull West Coast
  • Bluza Hooded STEEL LOGO Black - Pit Bull West Coast

PitBull

Rozmiar
    Płeć

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 229 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Tabela rozmiarów

Bluza Hooded Steel Logo Black - Pit Bull West Coast

Bluza z kapturem Steel Logo to model klasyczny pochodzący z sezonowego katalogu ubrań Pitbull West Coast. Bluza została uszyta z grubej bawełny (400g/m), która zapewnia ciału ciepło. Dzięki szerokim ściągaczom idealnie dopasowuje się do sylwetki, zachowując sportowy fason. W zakończeniach rękawów umieszczono obszyte otwory na kciuki, które umożliwiają nasunięcie mankietów na całą dłoń.

Bluza posiada podwójnie podszyty, gruby kaptur regulowany za pomocą bawełnianych sznurków. Szew łączący kaptur z grzbietem został dodatkowo podszyty jedwabną lamówką, która chroni kark przed otarciem.

Steel Logo sygnowana jest logo producenta, które zostało umieszczone w formie naszywek- skórzanej na lewym rękawie oraz materiałowej na froncie dużej kieszeni. Dodatkowy, matowy nadruk znajduje się na klatce piersiowej i przypomina stalową odznakę.
    RozmiarDługość koszulkiSzerokość klatkiDługość rękawa
    67 cm57 cm66 cm