W************** isty booster tesosteronu. Robi robotę konkretną. Libido również na ogromny plus :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.
Klauzula informacyjna

Strona główna1 » Odzież sportowa2 » Bluzy3 » Bluza Hooded Skull Dog Black (z kapturem) - Pit Bull
 Bluza Hooded Skull Dog Black (z kapturem) - Pit Bull
Nowość

Bluza Hooded Skull Dog Black (z kapturem) - Pit Bull

PitBull

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Tabela rozmiarów

Bluza Hooded Skull Dog Black - Pit Bull

Prezentowana bluza Hooded Skull Dog została uszyta z grubej bawełny (400g/m) i jest propozycja producenta w nowym jesienno-zimowym katalogu odzieży. Bluza Hooded posiada starannie obszyte szwy karku za pomocą jedwabnej lamówki, co chroni skórę przed otarciami. Mocne i elastyczne ściągacze pozwalają na dopasowanie bluzy do sylwetki. W ściągaczach rękawów umieszczono obszyte otwory na kciuk, dzięki czemu rękaw może zostać nasunięty na część dłoni, co skutecznie ochroni je przed zimnem.

RozmiarDługość bluzySzerokość klatkiDługość rękawa
S66 cm56 cm65 cm