Strona główna » Odzież sportowa » Bluzy » Bluza Damska Trecgirl Sweatshirt 03 Gray - Trec Wear

Bluza Damska Trecgirl Sweatshirt 03 Gray - Trec Wear

Trec Nutrition

Rozmiar
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 151 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Bluza Damska Trecgirl Sweatshirt 03 Gray - Trec Wear

Nowa kolekcja #TRECGIRL została stworzona z myślą o naszych Fankach.

Bluza została stworzona z połączenia najwyższej jakości materiałów, które zapewnia doskonałą wytrzymałość. Dopasowany krój, podkreśla wszelkie atuty kobiecej sylwetki, jednocześnie gwarantując odpowiedni komfort noszenia.

Różnorodność wzorów i kolorów sprawią, że bluza idealnie sprawdzi się zarówno jako uzupełnienie codziennej garderoby jak i klasyczna bluza treningowa.

- Modne kolory
 - Wysokiej jakości nadruk
 - Krój dopasowany do kobiecej sylwetki
 - Uniwersalne zastosowanie