Strona główna » Według zastosowania » Masa mięśniowa » Blend 5 pro - 750 g - UNS
Blend 5 pro - 750g

Blend 5 pro - 750 g - UNS

Uns

Kod EAN:5907581282076

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 49 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

UNS Blend 5 pro - 750g

Mieszanka 5 białek o różnym czasie wchłaniania:

Sama serwatka jest niepobita jeśli chodzi o szybkość wchłaniania oraz właściwości immunosupresyjne. Jednakże jej potęga nie pozbawiona jest wad... Z uwagi na bardzo szybkie metabolizowanie serwatki, nasza tkanka mięśniowa korzysta z jej walorów tylko przez chwilę, tutaj nieoceniona okazuje się micelarna kazeina. W przeciwieństwie do serwatki białkowej, micelarna kazeina jest bardzo wolno metabolizowana w organizmie co umożliwia zaopatrzenie mięśni w niezbędne aminokwasy przez długi okres czasu. Z uwagi na odmienne charakterystyki, obie frakcje białkowe posiadają swoje nieocenione walory, które Twój organizm zagospodaruje w każdej sytuacji między posiłkami, po treningu oraz na noc. Podobnie albumina jaja posiada niezastąpione właściwości, które czynią ją bardziej przydatną w określonych sytuacjach w porównaniu do serwatki oraz micelarnej kazeiny. Jest sprawą niezwykle istotną, aby połączyć ze sobą najwyższej jakości wszystkie frakcje proteinowe tylko w taki sposób Twój organizm będzie odpowiednio chroniony przed niekorzystnym katabolizmem w ciągu całego dnia.

Uwaga - jeśli nie mamy aktualnie na magazynie zamówionego smaku, automatycznie wybieramy inny, który jest obecnie dostępny. Jeżeli zamówienie jest uzależnione od konkretnego smaku, wówczas proszę wpisać w komentarzu do zamówienia „tylko ten smak” wówczas nie zostanie on zastąpiony innym dostępnym smakiem.

Jedną porcję 30g (2miarki) rozpuścić w 250ml wody lub mleka i wypić bezpośrednio po przygotowaniu.
Należy spożywać 2-3porcje w ciągu dnia, najlepiej między posiłkami.
 Porcja: 30 g

Wartość energetyczna108kcal