sklep

Świetn suplement dla wszystkich którze są w fazie zeźbienia mięśni. Skutecznie pomaga spalić zbędną tkankę tłuszczową.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.
Klauzula informacyjna

Strona główna » Spalacze tłuszczu i odchudzanie » Termogeniki » Black Bombs 300g DMAA FREE - Dorian Yates
Black Bombs 300g DMAA FREE - Dorian Yates

Dorian Yates

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Black Bombs 300g DMAA FREE - Dorian Yates

Dorian Yates Black Bombs powstał we współpracy naukowej ze specjalistami farmakologii, biochemii i ekspertami do spraw żywienia. Dorian Yates Nutrition wypuścił na rynek CZARNE BOMBY - hardkorowy spalacz tłuszczu. BLACK BOMBS jest na tle konkurencji jednym z najbardziej zaawansowanych spalaczy tłuszczu, przeznaczony dla zawodników, którzy zrobią wszystko, aby osiągnąć jak najlepszą definicję i rzeźbę mięśni!

W rzeczywistości, związki znajdujące się w BLACK Bombs okazały się zniszczyć ogólną zawartość tłuszczu w organizmie o 15% lepiej, a także aż o 2500% w okolicach brzucha w porównaniu do grupy palcebo! Jeżeli obecny spalacz tłuszczu przestał działać ze względu na wysycenie Twoich receptorów, nadszedł czas na odpalenie BLACK BOMBS!

Rozpuścić jedną porcję (pół miarki 2,5g) 200ml zimnej wody.

Pierwszą porcję spożyć 30-60min przed śniadaniem, drugą porcję 30-60min przed obiadem lub treningiem.

1 porcja100 g
Składniki aktywne
Ekstrakt liści herbaty Yerba Mate ILEX PARAGUARIENSIS) w tym125 mg500 mg

kofeina

10 mg400 mg

mateina

10 mg400 mg

Ekstrakt z nasion zielonej kawy (COFFEA ARABICA) w tym

200 mg8000 mg
kwas chlorogenowy84 mg3360 mg
kofeina6 mg240 mg
Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy 100% (CITRUS AURANTIUM 4:1) w tym:25 mg1000 mg
synefryna1,25 mg50 mg
hesperydyna8,75 mg350 mg
Tauryna875 mg35000 mg
Kofeina bezwodna175 mg7000 mg

Komunikat
Informujemy, że czas dostawy może się wydłużyć o 2-3 dni robocze z racji zaistniałej sytuacji panującej w całej Polsce. Dokładamy wszelkich starań by nie było opóźnień w realizacji zamówienia ale takie mogą wystąpić. Pracujemy w wydłużonych godzinach pracy by wszystkie paczki zostały wysłane najszybciej jak to możliwe ponadto zwiększyliśmy częstotliwość odbiorów przesyłek przez firmy przewozowe. Po nadaniu przesyłki otrzymasz wiadomość e-mail z numerem listu przewozowego.

Pozdrawiamy - TEAM Centrumkulturystyki.
Wejdź do sklepuZrezygnuj