Bardzo dobre białeczko a smaki są mega pyszne ;) Poleam !

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.

1 » 2 » Białko Whey 100 + Organiczny olej kokosowy Gratis3
NowośćSuper promocja

Trec Nutrition

Cena poprzednia: 207,90 zł

Cena katalogowa: 207,90 zł

Oszczędzasz: 39,90 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 168 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Białko Whey 100 + Organiczny olej kokosowy Gratis

W skład zestawu wchodzą :

Najpopularniejsze białko Trec Nutrition + organiczny olej kokosowy

Whey 100 to:

• Czysty koncentrat białka serwatkowego (100% Whey Protein Concentrate)
• Szybkie i efektywne białko o minimalnej zawartości tłuszczu i laktozy
• Najwyższej klasy surowiec w formie instant o doskonałej rozpuszczalności
• Szeroka gama wyszukanych i dopracowanych smaków

WHEY 100 zawiera 100% najwyższej jakości koncentratu białka serwatkowego, który jest idealnym źródłem pełnowartościowych protein zwierzęcych. WHEY 100 jest bogaty we wszystkie niezbędne do budowy włókien mięśniowych aminokwasy, w tym BCAA i L-Glutaminę. WHEY 100 doskonale się rozpuszcza i szybko się wchłania, a zawarte w nim proteiny serwatkowe intensywnie stymulują prowadzące do rozbudowy muskulatury procesy anaboliczne.

Wybierz swój smak:

>>Jeśli poszukujesz odżywki  o innym smaku niż czekoladowy kliknij w niniejszy odnośnik<<
>>Jeśli poszukujesz odżywki o smaku czekoladowym kliknij w niniejszy odnośnik<<

Organiczny olej kokosowy to :

ORGANIC COCONUT OIL. 100% ORGANICZNY OLEJ KOKOSOWY TŁOCZONY NA ZIMNO, NIERAFINOWANY. ORGANIC COCONUT OIL zawiera średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe MCT. ORGANIC COCONUT OIL jest doskonały do bezpośredniego spożycia, oraz dzięki wysokiej temperaturze dymienia również do smażenia, pieczenia oraz gotowania.

Napisz opinię