wytrzymałość na treningu wzrosła o 100%, pompa jest ok, siła także podskoczyła, cieszę się, że zdecydowałem się na zakup.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.

1 » 2 » Białko Whey 100 2kg + 2 x Peanut Butter (smakowe bez cukru)3
NowośćSuper promocja

Trec Nutrition

Cena poprzednia: 246,00 zł

Cena katalogowa: 246,00 zł

Oszczędzasz: 78,01 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 168 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Białko Whey 100 2kg + 2 x Peanut Butter (smakowe bez cukru)

W skład zestawu wchodzą :

Najpopularniejsze białko Trec Nutrition + Gratis wyjątkowo pyszny smakowy krem orzechowy bez dodatku bez cukru 2  szt.

Whey 100 to:

• Czysty koncentrat białka serwatkowego (100% Whey Protein Concentrate)
• Szybkie i efektywne białko o minimalnej zawartości tłuszczu i laktozy
• Najwyższej klasy surowiec w formie instant o doskonałej rozpuszczalności
• Szeroka gama wyszukanych i dopracowanych smaków

WHEY 100 zawiera 100% najwyższej jakości koncentratu białka serwatkowego, który jest idealnym źródłem pełnowartościowych protein zwierzęcych. WHEY 100 jest bogaty we wszystkie niezbędne do budowy włókien mięśniowych aminokwasy, w tym BCAA i L-Glutaminę. WHEY 100 doskonale się rozpuszcza i szybko się wchłania, a zawarte w nim proteiny serwatkowe intensywnie stymulują prowadzące do rozbudowy muskulatury procesy anaboliczne.

Wybierz swój smak:

>>Jeśli poszukujesz odżywki  o smaku czekoladowym kliknij w niniejszy odnośnik<<

>>Jeśli poszukujesz odżywki  o innym smaku niż czekoladowy kliknij w niniejszy odnośnik<<

Peanut Butter to:
wspaniała, gładka konsystencja
doskonałe źródło kwasów tłuszczowych i energii
bez dodatku cukru, soli i oleju palmowego

Napisz opinię