Strona główna » Anabolizery tlenku azotu No » Beta-Alanine 3000 Shot 25ml - Trec Nutrition
Beta-Alanine 3000 Shot 25ml - Trec Nutrition

Trec Nutrition

Smak
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 4 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Beta-Alanine 3000 Shot 25ml - Trec Nutrition

BETA-ALANINE 3000 to płynny suplement diety zawierający beta-alaninę. To aminokwas nieproteinogenny, który zaangażowany jest w liczne procesy metaboliczne. To jeden ze składników karnozyny – produkowanego m.in. w mięśniach dwupeptydu o silnych zdolnościach buforujących. BETA-ALANINE 3000 zawiera aż 3000 mg beta-alaniny w porcji dziennej. Produkt polecany jest zarówno osobom uprawiającym dyscypliny siłowe jak i wytrzymałościowe. Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia to 25 ml (1 ampułka).
  • Zwiększa poziom karnozyny w mięśniach
  • Poprawia wytrzymałość i wydolność
  • Skuteczna dawka beta-alaniny
Zalecana porcja do spożycia to 12,5 ml (1 łyżka stołowa) 2 razy dziennie najlepiej 30 min. przed treningiem lub pomiędzy posiłkami. Wstrząsnąć przed użyciem.
 25ml12,5ml
Składniki aktywne