Strona główna » Anabolizery tlenku azotu No » Beta Ala9 - Universal
Beta Ala9

Beta Ala9 - Universal

Universal

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 79 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Universal - Beta Ala9

Beta Ala9 zawiera beta alaninę w kombinacji 8 składnikami, pomagającymi stworzyć najbardziej potężny suplement na bazie beta alaniny. Beta alanina jest potrzebna by utrzymywać wysoki poziom wewnątrzmięśniowej L- karnozyny. Z kolei L-karnozyna neutralizuje działanie kwasu mlekowego w mięśniach. W zmęczonych mięśniach zbiera się ten kwas i spada współczynnik PH. Poprzez doprowadzenie karnozyny mięśnie odzyskują natychmiast siły i podejmują ponownie pracę, jak gdyby nigdy nie były zmęczone.

W dni treningowe: jedna porcja przed treningiem, kolejna po 4 godzinach.
W dni nietreningowe: o podobnych porach jak w dni treningowe.
Wartości odżywcze
Porcja3kap
Ilość porcji w opakowaniu70
Opakowanie210kap.