Strona główna » Aminokwasy » Aminokwasy BCAA » BCAA Xtra Drink Energy 250ml - Activlab
BCAA Xtra Drink Energy 250ml - Activlab

Activlab

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

BCAA Xtra Drink Energy 250ml - Activlab

BCAA Xtra Drink to napój funkcjonalny zawierający aminokwasy BCAA. BCAA Xtra Drink zawiera aminokwasy rozgałęzione: L-leucynę, L-izoleucynę i L-walinę. Aminokwasy BCAA stanowią ok. 35% aminokwasów egzogennych budujących białko mięśniowe oraz blisko 50% aminokwasów, które muszą być dostarczone z pożywieniem. Każda puszka BCAA Xtra Drink zawiera 4000 mg aminokwasów rozgałęzionych w optymalnych proporcjach Leu/Iso/Val = 2:1:1. Jedna puszka napoju zawiera: 4000 mg BCAA: L-leucyna 2000 mg, L-izoleucyna 1000 mg, L-walina 1000 mg.

SKŁAD: Woda, L-leucyna, L-walina, L-izoleucyna, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, dwutlenek węgla, aromat, substancja słodząca E955, barwniki: E104 i E110.