Strona główna » Aminokwasy » Aminokwasy BCAA » BCAA Xtra - 600 g - Activlab

Średnia ocena 4.43/5
(głosów 7)

Smak
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 72 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

BCAA XTRA+ L-Glutamine

- proszek do rozpuszczenia o smaku cytrynowym,pomarańczowym i grapefrutowym
- aż 5g BCAA w porcji, wzmocniony sporą dawką L-Glutaminy,
- ogranicza procesy kataboliczne,
- skraca okres regeneracji potreningowej, pozytywnie wpływa na wytrzymałość organizmu,
- nasila biosyntezę białka mięśniowego.

Preparat BCAA XTRA stanowi skoncentrowane źródło aminokwasów rozgałęzionych. Aminokwasy rozgałęzione budują ok. 1/3 masy mięśni szkieletowych, wykazują działanie antykataboliczne, jak również odgrywają istotną rolę w syntezie białka mięśniowego. BCAA XTRA jest idealnym rozwiązaniem dla osób pragnących zwiększyć masę mięśniową oraz siłę bez przyrostu tkanki tłuszczowej.

Jedna porcja (10 g) BCAA XTRA zawiera aż 5 g aminokwasów rozgałęzionych w proporcjach 2:1:1. Działanie preparatu jest dodatkowo wzmacniane L-glutaminą - aminokwasem istotnym dla biosyntezy białka, jak również zwiększania siły i wytrzymałości mięśni.

Wskazania: Wspomagająco w celu zwiększenia siły i masy mięśniowej przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. Dla osób trenujących rekreacyjnie i wyczynowo wszystkie dyscypliny sportu.

Uwaga - jeśli nie mamy aktualnie na magazynie zamówionego smaku, automatycznie wybieramy inny, który jest obecnie dostępny. Jeżeli zamówienie jest uzależnione od konkretnego smaku, wówczas proszę wpisać w komentarzu do zamówienia „tylko ten smak” wówczas nie zostanie on zastąpiony innym dostępnym smakiem.
10 g (2 łyżeczki) rozpuścić w 250 ml wody wytrząsając w bidonie. W dni treningowe: porcja 10 g przed treningiem oraz 10 g po treningu. W dni nietreningowe: jedna porcja 10 g przed posiłkiem.
Wartości odżywcze
Porcja10g.
Ilość porcji w opakowaniu60
Opakowanie600g.

SKŁADNIKI AKTYWNE ZAWARTOŚĆ W JEDNEJ PORCJI:
L-leucyna2,5g
L-walina1,25g
L-izoleucyna1,25g
L-glutamina3,5g
Ocena produktu: Ocena produktu 3/5 Data napisania recenzji:

Szału nie ma ale jak na tą cenę całkiem w porządku.

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Dobre aminokwasy w dobrej cenie. Duża dawka rozgałęzionych w porcji, spora również glutaminy.

BARDZO DOBRE AMINOKWASY, DO TEGO ATRAKCYJNA GRAMATURA I CENA. POLECAM

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Bardzo fajny produkt z Activlabu. Świetnie wyważone połączenie BCAA i L-glutaminy w dobrej cenie.

Ocena produktu: Ocena produktu 4/5 Data napisania recenzji:

BCAA i l-glutamina w jednym to na pewno jeden z lepszych produktów firmy Activlab. Świetna cena, dobra jakość i .. rewelacyjny smak wiśniowy !

Ocena produktu: Ocena produktu 4/5 Data napisania recenzji:

MEGA EKONOMICZNE AMINOKWASY ROZGAŁĘZIONE WZBOGACONE O GLUTAMINĘ. BARDZIEJ SIĘ OPŁACA OPAKOWANIE 600G, SMAK WIŚNIOWY - REWELKA

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Super aminki z dodatkiem glutaminki :) smak wiśnia taki sobie ale za to dobra jest cena