Bardzo dobre białko, rozpuszczalność ok, nie pieni się, wchłanialność tez niczego sobie.

» » » BCAA Xpress 700g - Scitec Nutrition
BCAA Xpress 700g

BCAA Xpress 700g - Scitec Nutrition

Scitec Nutrition

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

BCAA Xpress 700g - Scitec Nutrition

Aminokwasy rozgałęzione (BCAA) to grupa aminokwasów w której skład wchodzi leucyna, izoleucyna i walina. BCAA należą do 9 tzw. "niezbędnych" (egzogennych) aminokwasów, których organizm nie potrafi wytwarzać. Ich jedynym źródłem jest pożywienie oraz suplementy diety.

Aminokwasy rozgałęzione (BCAA) stanowią ok 35% aminokwasów komórek mięśni i są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. BCAA można spożywać w postaci suplementów diety, szczególnie w okresie treningów i wzmożonego wysiłku fizycznego. Formuła BCAA 6400 zawiera leucynę, izoleucynę i walinę w proporcji wynoszącej 2:1:1 i dostępna jest w postaci proszku do sporządzania napoju przez co zawarte w niej aminokwasy mogą być wchłaniane znacznie szybciej niż z tabletek. Jest to postać znacznie wygodniejsza do stosowania podczas treningu.
Rozpuść porcję (7 g, bez smaku: 5 g) w 250 ml wody lub innego płynu, a następnie wstrząśnij energicznie. Następnie zaleca się, aby napój pozostawić na chwilę w celu lepszego rozpuszczenia. Spożywać przed, po lub w trakcie treningu, bądź w dowolnym innym czasie, np. przed snem. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Porcja: 5g (1 miarka)

Składniki aktywne