Strona główna » Aminokwasy » Aminokwasy BCAA » BCAA X 330 kaps - Scitec Nutrition
BCAA X 330 kaps

BCAA X 330 kaps - Scitec Nutrition

Scitec Nutrition

Cena katalogowa: 71,00 zł

Oszczędzasz: 7,20 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 64 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

BCAA X 330 kaps - Scitec Nutrition

Aminokwasy rozgałęzione (BCAA) to grupa aminokwasów w której skład wchodzi leucyna, izoleucyna i walina. BCAA należą do 9 tzw. "niezbędnych" (egzogennych) aminokwasów, których organizm nie potrafi wytwarzać. Ich jedynym źródłem jest pożywienie oraz suplementy diety.

Aminokwasy rozgałęzione (BCAA) stanowią ok 35% aminokwasów komórek mięśni i są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. BCAA można spożywać w postaci suplementów diety, szczególnie w okresie treningów i wzmożonego wysiłku fizycznego. Formuła BCAA 6400 zawiera leucynę, izoleucynę i walinę w proporcji wynoszącej 2:1:1 i dostępna jest w dogodnej do spożywania postaci jaką są kapsułki!
Stosować 1 porcję (2 kapsułki) dziennie po treningu lub przed snem (na dni nietreningowe). Produkt nie moży być stosoany jeko substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Porcja: 2 kapsułki

Składniki aktywne