Strona główna » Anabolizery tlenku azotu No » BCAA Survivor 8:1:1 400g - Swedish Supplements
BCAA Survivor 8:1:1 400g - Swedish Supplements

Swedish Supplements

Smak

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 119 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Sposób spożycia

BCAA Survivor 8:1:1 400g - Swedish Supplements

Orzeźwiający i pyszny napój instant z BCAA. Dzięki nadzwyczajnemu stosunkowi aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach wynoszącemu 8:1:1 synteza białek staje się optymalna, a duża dawka L-leucyny i L-glutaminy sprzyja zwiększeniu masy i regeneracji. Produkt został wzbogacony w jabłczan cytruliny, który poprzez naturalne wytwarzanie azotu zwiększa przepływ krwi w mięśniach i zapewnia przyjemne uczucie pompy. BCAA Survivor zawiera także wyciąg z wiśni pospolitej, jest silnym przeciwutleniaczem, co potwierdza wysoka zawartość ORAC (12 800/100) i ciemnoczerwony kolor. Uważa się, że wyciąg ten posiada właściwości przeciwzapalne i z pewnością skraca czas regeneracji pomiędzy treningami. BCAA Survivor jest idealnym sposobem na regenerację po wysiłku fizycznym. Spróbuj już dziś, a nie zawiedziesz się.

Ważne: Produkt zalecany jest wyłącznie dorosłym osobom aktywnym fizycznie. Suplementów nie należy stosować jako substytutu zróżnicowanej i zbilansowanej diety.
Zalecany sposób spożycia: Wymieszać 1 miarkę z 300 ml wody.
Skład: L-leucyna, L-glutamina, jabłczan cytruliny DL, izoleucyna, walina, kwas jabłkowy, wyciąg z wiśni pospolitej, wodorowęglan sodu, substancje słodzące: E-950, E-951, chlorek potasu, aromaty.