Strona główna » Aminokwasy » Aminokwasy BCAA » Bcaa Powder 500 g - Hi-Tec

Średnia ocena 5/5
(głosów 3)

Smak

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 89 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

BCAA POWDER 500 g

BCAA  ( Branched Chain Amino Acids / aminokwasy rozgałęzione ) są dla budowy mięśni niezbędne, bez nich nie odbędzie się żadna synteza białkowa. Inne essencionalne aminokwasy są również ważne, ale BCAAs odgrywają najważniejszą rolę u sportowców, ponieważ inaczej jak inne aminokwasy które przechodzą z krwi najpierw przez wątrobę, gdzie są rozkładane na różne substraty, BCAAs docierają bezpośrednio z krwi do komórek mięśniowych, tam razem z innymi EEAs nasilają syntezę białkową, gdzie zostają wbudowane do komórek mięśniowych jako dodatkowa masa mięśniowa.
Aby nasilić i przyspieszyć syntezę białkową, powiększyliśmy BCAAs do kwasu Makatowego i krystalizowaliśmy ( Total- Solution- Technologie/TST), umożliwia to szybkie i całkowite rozpuszczenie w wodzie, oznacza to że po spożyciu w ciągu 10min aminokwasy docierają do komórek mięśniowych gdzie zaczynają budować nową masę

Uwaga - jeśli nie mamy aktualnie na magazynie zamówionego smaku, automatycznie wybieramy inny, który jest obecnie dostępny. Jeżeli zamówienie jest uzależnione od konkretnego smaku, wówczas proszę wpisać w komentarzu do zamówienia „tylko ten smak” wówczas nie zostanie on zastąpiony innym dostępnym smakiem.
Pełna łyżeczka stołowa / 13g proszku dodać do 500ml wody, dobrze wymieszać bezpośrednio przed, w trakcie ewentualnie po treningu ( na pusty żołądek) spożywać.
Sportowcy przy wadze poniżej 70kg mogą spożywać 10g proszku, u sportowców bardzo ciężkich zaleca się zwiększyć dawkę.
Wartości odżywcze
Porcja13g
Ilość porcji w opakowaniu38
Opakowanie500g

SKŁADNIKI AKTYWNE ZAWARTOŚĆ W JEDNEJ PORCJI:
Wartość Energetyczna:40kcal
Białko:10g
Węglowodany:< 0,1 g
Tłuszcz:< 0,1 g
L-Leucyna5000 mg
L-Izoleucyna2500 mg
L-Walina2500 mg
Witamina B31,8 mg
Witamina B60,20 mg
Witamina B120,10 µg
Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Najlepsze amio na rynku Żadnych zbędnych śmieci. Smaki świetne, może pominąwszy cytrynę co trąci chemią :-D, a do tego wszystkiego dzięki proszkowi łatwo rozpuszczalnemu w wodzie doskonale nawadniamy nasz wycieńczony organizm.

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Czyste BCAA bez niepotrzebnych śmieci typu glutamina polecam

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Najsmaczniejsze BCAA jakie kiedykolwiek piłem bez zbędnych dodatków typu glutamina :)