Strona główna » Aminokwasy » Bcaa G-Powder 600 g. - Uns Supplements
Bcaa G-Powder 600 g. - Uns Supplements

Uns

Smak
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 79 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Tabela składników

Bcaa G-Powder 600 g. - Uns Supplements

BCAA G - POWDER- suplement diety w formie proszku.

Zawiera substancję słodzącą, nie zawiera barwników.

Wyjątkowa aktywność wynika ze skoncentrowanego połączenia aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach bocznych (BCAA): L-leucyny, L-izoleucyny i L-waliny w stosunku masowym 2:1:1, z dużą porcją L- glutaminy. Preparat ten zaprojektowano z myślą o sportowcach wyczynowych i ćwiczących rekreacyjnie, w celu poprawy masy, siły i wytrzymałości mięśni szkieletowych oraz przyspieszenia regeneracji powysiłkowej.

Dostarcza 5 g BCAA oraz 5 g GLUTAMINY w porcji dziennej. Produkt polecany jest do codziennego stosowania.

Regularne stosowanie BCAA G-POWDER może mieć wpływ na:

- podwójny potencjał  anaboliczny,
- jeszcze szybszą regeneracja powysiłkową,
- realny wzrost siły i wytrzymałości mięśniowej.

W organizmie człowieka, dokładnie tak jak w BCAA G-POWDER, zarówno BCAA jak i glutamina występują przede wszystkim w tkance mięśniowej, gdzie stanowią ponad 35% jej masy całkowitej. Najważniejsze, z punktu widzenia sportowca chcącego osiągać jak najlepsze efekty są dwa podstawowe obszary za które prawdopodobnie odpowiada glutamina i BCAA:

- ich skojarzone działanie anaboliczne, skutecznie wspiera wzrost tkanki mięśniowej,
- służą jako źródło energii dla pracujących mięśni, gdy zapasy glikogenu ulegają wyczerpaniu.

Sposób użycia

Porcję - 12,5 g (2,5 miarki) rozpuścić w 150 ml wody. Stosować raz dziennie. Miarka do dozowania w środku opakowania.

Składniki

L- glutaminaL – leucyna, L walina, L- izoleucyna, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat, substancja słodząca: sukraloza.

Wartości odżywcze12,5 g
L- glutamina5 g