Strona główna1 » Aminokwasy2 » Bcaa G Force 180 kap. + 30 kap. - Trec Nutrition
Bcaa G Force 180 kap. + 30 kap. - Trec NutritionBcaa G Force 180 kap. + 30 kap. - Trec NutritionBcaa G Force 180 kap. + 30 kap. - Trec Nutrition
Super promocjaDarmowa dostawa

Bcaa G Force 180 kap. + 30 kap. - Trec Nutrition

Trec Nutrition

Koszt wysyłki:od 0,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:InPost Paczkomaty 24/7 - 0,00 zł
Poczta Polska PACZKA48 (płatność przy odbiorze przesyłki) (Polska) - 0,00 zł

Cena poprzednia: 82,00 zł

Cena katalogowa: 82,00 zł

Oszczędzasz: 13,00 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 69 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Tabela składników

Bcaa G Force 180 kap. + 30 kap. - Trec Nutrition

Bcaa G Force 180 kap.

BCAA G-Force to ostateczny wzrost i formuła monstrualnej siły!

Czym są aminokwasy BCAA G-Force?
BCAA G-FORCE jest preparatem, który zawiera odpowiednie proporcje specjalnie dobranych składników, które sprzyjają szybkiemu przyrostowi masy mięśniowej. Zawarte w produkcie aminokwasy znacząco przyspieszają odbudowę komórek mięśniowych jednocześnie hamując ich degradację. Produkt BCAA G-Force pomaga zwiększyć siłę oraz wydolność mięśni w czasie długich i wyczerpujących treningów a także zapobiega przemęczeniu i przetrenowaniu.

Nie ważne ile ćwiczysz i jak często –  mięśnie potrzebują wsparcia oraz ochrony. Zadbaj o swoje muskuły dostarczając im elementów odżywczych potrzebnych do ich wzrostu. Systematyczne przyjmowanie produktu ma wpływ na budowę masy mięśniowej w najwyższej jakości. Istotne składniki preparatu pomagają dostosować organizm do stale wzrastających obciążeń związanych z treningiem. Prosta forma podania sprawia, że elementy preparatu docierają bezpośrednio do mięśni , nie tracąc czasu na ich trawienie.

Komu zalecane są aminokwasy BCAA G-Force?
  Zaleca się stosowanie preparatu osobom, które stawiają na szybki przyrost masy mięśniowej nie przemęczając się przy tym, dla tych którym wysiłek fizyczny i mięśniowa gra na wytrzymałość są na porządku dziennym!

Sposób użycia

BCAA G FORCE 180 kap.

Jednorazową porcję preparatu 4–6 kapsułek popić 300 ml wody. W zależności od zapotrzebowania stosować 1–2 porcji dziennie.W dni treningowe: I porcja 30 min. przed treningiem, II porcja bezpośrednio po treningu. W dni nietreningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja przed snem.

Składniki

BCAA G FORCE 180 kap.

Aminokwasy rozgałęzione (L-leucyna; L-walina; L-izoleucyna); L-glutamina; otoczka kapsułki (żelatyna; barwniki – dwutlenek tytanu, błękit patentowy V); substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Wartości odżywcze6 cap
Aminokwasy Rozgałęzione4860 mg