jako przywieszka przy lusterku w aucie prezentuje się znakomicie :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.

1 » 2 » 3 » BCAA Ellite Rate 120 kaps. 2:1:1 - Amix4
BCAA Ellite Rate 120 kaps.

BCAA Ellite Rate 120 kaps. 2:1:1 - Amix

Amix

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 49 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

AMIX BCAA ELLITE RATE 120 kaps. 2:1:1

Amix™ BCAA Instantized Powder , to idealnie rozpuszczalny, antykataboliczny suplement zapewniający organizmowi dostęp do najlepszych jakościowo aminokwasów rozgałęzionych BCAA (L-leucyna, L-izoleucyna, L-walina). Te aminokwasy są niezbędne w celu ochrony tkanki mięśniowej podczas treningu. AMIX BCAA Instantized 2:1:1 znacznie wpływa na wzrost masy mieśniowej. Jest to jeden z najlepszych antykatabolicznych oraz anabolicznych suplementów dostępnych dla kulturystów.

Korzyści:
  • Świetna rozpuszczalność, nie trzeba shakera
  • Przyspiesza regenerację
  • Bardzo mocny antykatabolik
  • Najlepszy jakościowo produkt
Jedną miarkę 5g wymieszaj w 200-300ml wody, przyjmuj natychmiast po zakończeniu wysiłku. Produkt nie wymaga użycia szejkera, wystarczy zamieszać łyżką.
 Porcja: 6 kapsułek
Składniki aktywne