Wszystkie zielone kreatyny z Vitalmaxa są świetne wcześnie byłem zwolennikiem proszku ale teraz przerzuciłem sie na wygodniejsze kapsy.

» » » BCAA + Creatine 500g - Superb
BCAA + Creatine 500g - Superb

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Sposób spożycia

BCAA + Creatine 500g - Superb

BCAA + Creatine od SUPERB to połączenie najpopularniejszej formy kreatyny, czyli monohydratu z aminokwasami rozgałęzionymi BCAA w optymalnych proporcjach 2:1:1. Nie dość, że stosowanie produktu zapewni Ci niezbędną ochronę mięśni, to również doda niesamowitej siły!

1 porcję (10g - 1miarka) rozpuścić w 250ml wody. Najlepiej stosować przed treningiem.

Składniki aktywne(w porcji 10g)
L-leucyna2,5 g
L-izoleucyna1,25 g