Dyma Burn jest idealny podpasował mi w każdym calu. Pocę się po nim mocno, pobudza idealnie i pali fat jak należy :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.

1 » 2 » 3 » BCAA Amino 1000 Mega Capsules - 240 kap - Vitalmax4
BCAA Amino 1000 Mega Capsules - 240 kap

BCAA Amino 1000 Mega Capsules - 240 kap - Vitalmax

Vitalmax

Cena katalogowa: 84,00 zł

Oszczędzasz: 17,20 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 67 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Vitalmax Amino 1000 BCAA Mega Caps

Branched Chain Amino Acids (BCAA), czyli aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach, to trzy aminokwasy o właściwościach anabolicznych i antykatabolicznych: leucyna , izoleucyna i walina. Uważa się, że tworzą one 1 składu aminokwasowego białek mięśni i w związku z tym zapotrzebowanie na nie w kulturystyce i innych sportach jest bardzo wysokie.

Główne przeznaczenie Vitalmax AMINO BCAA 1000 MEGA CAPS to:
- ochrona białek mięśniowych przez ich rozpadem,
- przyspieszenie okresu regeneracji po wysiłku fizycznym,
- obniżenie ryzyka uszkodzenia masy mięśniowej,
- podwyższenie siły mięśni.

VITALMAX AMINO BCAA 1000 Mega Caps to czysty hydrolizat aminokwasów. Jest to bardzo ważne, gdyż wielu producentów pod nazwą bcaa oferuje zwykły ekstrakt aminokwasów, nie poddany hydrolizie co znacznie zmniejsza przyswajanie i skuteczność preparatu.
W zależności od wagi należy wziąć 3-5 kapsułek dziennie. 2 kapsułki przed treningiem i 3 kapsułki po treningu.

w 1 kapsułce
Składniki aktywne