rękawiczki jak najbardziej ok. Dość przydatny gadżet na siłowni muszę przyznać, komfort treningu wzrasta niewspółmiernie do treningu cez rękawic.

Strona główna1 » Aminokwasy2 » Bcaa 8-1-1 500 g. Jabłko - Uns Supplements
Bcaa 8-1-1 500 g. Jabłko - Uns Supplements

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Tabela składników

Bcaa 8-1-1  500 g. Jabłko - Uns Supplements

BCAA 8-1-1 - suplement diety w formie proszku.

Zawiera substancję słodzącą, nie zawiera barwników.

Wyjątkowa aktywność wynika ze skoncentrowanego połączenia aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach bocznych (BCAA): L-leucyny, L-izoleucyny i L-waliny w stosunku masowym 8:1:1. Preparat ten zaprojektowano z myślą o sportowcach wyczynowych i ćwiczących rekreacyjnie, w celu poprawy masy, siły i wytrzymałości mięśni szkieletowych oraz przyspieszenia regeneracji powysiłkowej.

Dostarcza 10 g BCAA w porcji dziennej. Produkt polecany jest do codziennego stosowania.

Regularne stosowanie BCAA 8-1-1 INSTANT może mieć wpływ na:

- podwójny potencjał  anaboliczny,
- jeszcze szybszą regeneracja powysiłkową,
- realny wzrost siły i wytrzymałości mięśniowej.

Leucynanależy do grupy aminokwasów egzogennych, niewytwarzanych przez organizm ludzki. Oznacza to, że organizm człowieka nie jest w stanie samodzielnie jej wyprodukować. W związku z tym niezbędne jest, by dostarczać ją wraz z pożywieniem. Niemniej jednak najlepszym rozwiązaniem jest sięgnięcie po suplementy diety. Dzięki wersji instant – produkt bardzo łatwo się rozpuszcza.

Sposób użycia

Porcję - 12,5 g (3 miarki) rozpuścić w 150 ml wody. Stosować raz dziennie. Miarka do dozowania w środku opakowania.

Składniki

L- leucyna, L- walina, L- izoleucyna, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat, substancja słodząca: sukraloza.

Wartości odżywcze12,5 g
L- leucyna8 g