mięśnie bardzo fajnie się pompują, aż czuć, że coś się dzieje na treningu!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.

1 » 2 » Bcaa 8-1-1 500 g. Jabłko - Uns Supplements3
Bcaa 8-1-1 500 g. Jabłko - Uns Supplements
Nowość

Bcaa 8-1-1 500 g. Jabłko - Uns Supplements

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Tabela składników

Bcaa 8-1-1  500 g. Jabłko - Uns Supplements

BCAA 8-1-1 - suplement diety w formie proszku.

Zawiera substancję słodzącą, nie zawiera barwników.

Wyjątkowa aktywność wynika ze skoncentrowanego połączenia aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach bocznych (BCAA): L-leucyny, L-izoleucyny i L-waliny w stosunku masowym 8:1:1. Preparat ten zaprojektowano z myślą o sportowcach wyczynowych i ćwiczących rekreacyjnie, w celu poprawy masy, siły i wytrzymałości mięśni szkieletowych oraz przyspieszenia regeneracji powysiłkowej.

Dostarcza 10 g BCAA w porcji dziennej. Produkt polecany jest do codziennego stosowania.

Regularne stosowanie BCAA 8-1-1 INSTANT może mieć wpływ na:

- podwójny potencjał  anaboliczny,
- jeszcze szybszą regeneracja powysiłkową,
- realny wzrost siły i wytrzymałości mięśniowej.

Leucynanależy do grupy aminokwasów egzogennych, niewytwarzanych przez organizm ludzki. Oznacza to, że organizm człowieka nie jest w stanie samodzielnie jej wyprodukować. W związku z tym niezbędne jest, by dostarczać ją wraz z pożywieniem. Niemniej jednak najlepszym rozwiązaniem jest sięgnięcie po suplementy diety. Dzięki wersji instant – produkt bardzo łatwo się rozpuszcza.

Sposób użycia

Porcję - 12,5 g (3 miarki) rozpuścić w 150 ml wody. Stosować raz dziennie. Miarka do dozowania w środku opakowania.

Składniki

L- leucyna, L- walina, L- izoleucyna, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat, substancja słodząca: sukraloza.

Wartości odżywcze12,5 g
L- leucyna8 g