Strona główna » Aminokwasy » Aminokwasy BCAA » BCAA 500 mg - 120 kaps - Ultimate Nutrition
BCAA 500 mg - 120 kaps

BCAA 500 mg - 120 kaps - Ultimate Nutrition

Ultimate Nutrition

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 49 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

BCAA 500 mg - 120 kaps.

Aminokwasy o łańcuchach rozgałęzionych (BCAA):
- chronią masę mięśniową przed redukcją, spowodowaną wysiłkiem fizycznym lub odchudzaniem
- wspomagają rozwój nowej masy mięśniowej
- odnawiają zapasy energetyczne
- podnoszą siłę mięśni
- przyspieszają regenerację pourazową

Pod wpływem intensywnego treningu dochodzi do wyczerpania zapasów energetycznych, zgromadzonych w glikogenie. Zwiększa się wówczas zapotrzebowanie na aminokwasy BCAA. Doświadczenia kliniczne jednoznacznie potwierdzają skuteczność tych substancji w zmniejszeniu ryzyka powikłań, spowodowanych intensywnym wysiłkiem oraz w zahamowaniu tworzenia się amoniaku, obniżającego metabolizm wewnątrzkomórkowy.  W ten sposób wpływają na normalizację pracy mózgu, gdzie w trakcie regeneracji tworzy się wystarczająca ilość serotoniny, sprzyjającej usuwaniu zmęczenia. W codziennym pożywieniu nie  występuje dostateczna ilość aminokwasów BCAA, dlatego niezbędne jest uzupełnianie ich w formie suplementu.
2-3 razy dziennie po 3 kapsułki między posiłkami i bezpośrednio po zakończeniu treningu.
 Porcja: 3 kapsułki
Składniki aktywne