Strona główna » Aminokwasy » Aminokwasy BCAA » BCAA 2:1:1 400g.- Gymtec

BCAA 2:1:1 400g.- Gymtec

Gymtec

Smak
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 64 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

BCAA 2:1:1 400g.- Gymtec

Osoby, które pracują na uzyskanie odpowiedniej muskulatury ciała, muszą pamiętać o dostarczaniu do organizmu, właściwie skomponowanych mieszanek aminokwasów i właśnie im dedykowany jest preparat BCAA, który posiadamy w naszej ofercie sklepowej. Ludzki organizm nie jest w stanie wytwarzać niektórych aminokwasów, dlatego należy je spożywać w postaci suplementów diety, takich jak BCAA. Ten produkt ogranicza do minimum rozpad mięśniowy i wpływa na lepszą regenerację mięśni po wysiłku, jednocześnie zmniejszając uczucie zmęczenia. Dzięki niemu nie pojawia się również dotkliwa bolesność mięśni po ćwiczeniach.

9 zalet produktu BCAA

• Nie zawiera żadnych, syntetycznych barwników – wyłącznie roślinne
  • Słodzony naturalnie – stewia i erytrytol
  • Dostępny w orzeźwiających smakach: limonki, cytrynowym i grapefruitowym
  • Przyspiesza regenerację mięśni
  • Jest produktem wegańskim
  • Ogranicza katabolizm tkanki mięśniowej
  • Zmniejsza ból mięśni po wysiłku
  • Zawiera najlepszej jakości aminokwasy rozgałęzione
  • Redukuje poczucie zmęczenia

Dlaczego warto kupić suplement BCAA?

BCAA jest doskonałym suplementem diety, przeznaczonym dla osób intensywnie trenujących w celu powiększania ilości tkanki mięśniowej. Produkt ten ma dodatni wpływ na szlak mTOR. Mieszanka aminokwasów, zawartych w BCAA, zapobiega utracie, wypracowanej w wyniku ćwiczeń, tkanki mięśniowej, jednocześnie skutecznie ją regenerując. Dzięki tym właściwościom produkt ten sprawdzi się również jako niezbędny suplement diety, wspierający każdą dietę odchudzającą, ponieważ ograniczanie kalorii skutkuje również zmniejszeniem masy mięśniowej.
BCAA to preparat wegański, który doskonale smakuje jako napój regenerujący. Produkt ten należy spożywać w postaci 1-2 porcji dziennie. Rozpuścić jedną miarkę( 5,5g) w 250 ml wody. Preparat nie może być stosowany jako zamiennik zbilansowanej diety. BCAA jest bezpieczny dla diabetyków – słodzony jest stewią i erytrytolem.
alt