Strona główna » Aminokwasy » Aminokwasy BCAA » BCAA 2:1:1 300kap + 30kap - Iron Horse
BCAA 2:1:1 300kap + 30kap - Iron Horse

Iron Horse

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 105 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Sposób spożycia

BCAA 2:1:1 300kap + 30kap - Iron Horse

BCAA 2:1:1 Iron Caps stanowi uzupełnienie diety sportowców. Aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach węglowych (L-leucyna, L-walina, L-izoleucyna), nazywane zwyczajowo BCAA, należą do grupy aminokwasów egzogennych, czyli takich, które nie są syntezowane przez ludzki organizm, muszą być więc dostarczone w suplementacji lub pożywieniu.

Stosować 1 porcję (5 kapsułek) raz dziennie przed treningiem lub po treningu. UWAGA: NIE PRZEKRACZAĆ ZALECANEJ PORCJI DZIENNEJ (5 kapsułek).​

Skład jakościowy w tym substancje czynneWartość w jednej porcji (5 kapsułek)Stopień realizacji dziennego zapotrzebowania wyrażony w % wg norm *RDS
Leucyna2150 mg
Walina1425 mg-