Strona główna » Aminokwasy » Aminokwasy BCAA » BCAA 12.000 Powder 400 g - Ultimate Nutrition
BCAA 12.000 Powder 400g

BCAA 12.000 Powder 400 g - Ultimate Nutrition

Ultimate Nutrition

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 99 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Ultimate Nutrition - BCAA 12.000

BCAA zawiera leucynę, izoleucynę i walinę. Te trzy aminkowasy są niezbędne do utrzymania dobrej kondycji psychicznej i fizycznej. Badania wykazały, że suplementacja aminokwasami rozgałęzionymi zapobiega zmęczeniu ośrodkowemu poprzez blokowanie dopływu tryptofanu do mózgu. Tryptofan jest prekursorem serotoniny, a ta jest odpowiedzialna za uczucie zmęczenia. BCAA działa również anabolicznie dzięki czemu tłuszcz jest spalany, a mięśnie oszczędzane. 100% Crystalline BCAA 12,000 Powder zostało zaprojektowane aby zwiększyć wytrzymałość, opóźniać moment zmęczenia oraz zwiększyć wydajność. Do tej formuły użyto najlepszej jakości składników USP.
Wymieszać jedną miarkę (ok 6 g) z ok 200 ml wody lub innego chłodnego napoju. Przyjmować między posiłkami i zaraz po treningu. zawodowi kulturyści mogą przyjmować 2 miarki.
Wartości odżywcze
Porcja6g
Ilość porcji w opakowaniu66
Opakowanie400g