Kupuję w tej chwili 3 opakowanie tego DAA. Za pierwszym razem miałem jakiejś firmy z USA i nic nie poczułem :(

Strona główna1 » Żywność funkcjonalna2 » Baton Go Protein Bar 80 g. Banan - Biotech
Baton Go Protein Bar 80 g. Banan - Biotech

Numer katalogowy:10845#BANAN

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Tabela składników

Baton Go Protein Bar 80 g. Banan - Biotech

Baton GO Protein to wspaniały suplement cennych białek, BCAA, L-glutaminy i witamin, przed i po.

Sposób użycia

Spożywać przed i po treningu lub innej aktywności fizycznej.

SKŁADNIKI

Syrop skrobiowy, izolat białka sojowego, polewa mleczna (cukier, tłuszcz roślinny, serwatka, kakao, mleko, emulgator: lecytyna sojowa, aromat), koncentrat białek serwatkowych, syrop, płatki sojowe, nieutwardzony tłuszcz roślinny, krem z orzechów laskowych (cukier, tłuszcz roślinny, olej roślinny, serwatka, kakao, pasta z orzechów laskowych, emulgator: lecytyna sojowa, aromat), orzechy kokosowe (kokos, dwutlenek siarki), kukurydza, wytłoczki kukurydziano-ziemniaczane (kasza kukurydziana, ziemniaki, cukier, błonnik pszenny), emulgator: lecytyna rzepakowa, kakao, L-glutamina, substancja zagęszczająca: guma guar, aromat, L-Leucyna, premiks multiwitaminowy (witaminy E, B1, B2, B6, B12, B5, B3, C, biotyna, kwas foliowy), L-izoleucyna, L-walina, przeciwutleniacze ( E-306, E-304, E-300), konserwant: kwas sorbowy.

Alergeny: gluten, soja, mleko. Produkt może zawierać śladowe ilości orzechów, orzeszków ziemnych i sezamu. Produkt nie zawiera składników zmodyfikowanych genetycznie.

Wartości odżwcze80g%Rws
Wartość energetyczna343kcal