Strona główna » Witaminy i minerały » Arthro Guard 120 tab. - Biotech
Arthro Guard 120 tab. - Biotech

Biotech

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 72 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Tabela składu

Arthro Guard 120 tab. - Biotech

Arhtro Guard zawiera 17 aktywnych składników i od lat jest najbardziej popularnym suplementem w swojej kategorii firmy BioTech USA. Zawiera między innymi duże ilości glukozaminy, chondroityny, MSM i kolagenu. Arthro Guard jest wzbogacony w wapń i mangan, które nie tylko przyczyniają się do utrzymania dobrego stanu kości i stawów, ale i całej struktury ciała. Arthro Guard, jak wszystkie produkty BioTech USA, składa się z bezpiecznych, starannie dobranych składników odżywczych.

Suplementy diety nie mogą zastąpić zrównoważonej, zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

SPOSÓB UŻYCIA

Spożywać 3 tabletki dziennie, popijając płynem. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia! Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Zalecana porcja pozwala uzyskać najlepszy efekt, dlatego nie powinna być modyfikowana. Podczas stosowania produktu, zwracać uwagę na odpowiednie nawodnienie organizmu. Ostrzeżenie: Produkt nie służy zapobieganiu oraz leczeniu chorób.

SKŁADNIKI

Substancje wypełniające (celuloza mikrokrystaliczna, hydroksypropylometyloceluloza), siarczan glukozaminy 2 KCl (z mięczaków) 16%, sole wapniowe kwasu ortofosforowego, metylosulfonylometan 8%, siarczan chondroityny 6%, kolagen, wyciąg z żywicy Boswellia serrata, wyciąg z liści Vaccinium Macrocarpon, wyciąg z korzenia Harpagophytum procumbens, wyciąg z Medicago sativa, wyciąg z korzenia Zingiber officinale, enzym bromelaina (z Ananas cocomus, 1000 GDU), wyciąg z korzenia Panax ginseng, wyciąg z owoców Citrus aurantium, wyciąg z korzenia Curcuma longa, L-histydyna, substancje przeciwzbrylające (sole magnezowe kwasów tłuszczowych, kwasy tłuszczowe), DL-fenyloalanina, siarczan manganu.

Wartości odrzywcze3tab.%Rws
Wapń168mg  21%