Miesiąc suplementacji arthroblockiem i ból w łokciu zniknął którego nabawiłem się na siłowni

» » Armor-V 180 kaps. Muscle Pharm
Armor-V 180 kaps

Armor-V 180 kaps. Muscle Pharm

MusclePharm

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 109 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Armor-V 180 kaps. Muscle Pharm

Dla kogo przeznaczony jest Armor-V?

Armor-V przeznaczony jest dla wszystkich sportowców i osób aktywnych, które chcą uzupełnić swoja dietę w witaminy i minerały pochodzące z naturalnego źródła.

Czym jest Armor-V?

Armor-V to suplement do codziennego stosowania, który pozyskany został ze źródeł naturalnych, a każdy składnik dobrany został z najwyższą starannością. Armor-V został stworzony z czystych owoców i warzyw, mieszanki ziół oraz związków organicznych. Dzięki temu organizm nie ma problemów w ich przyswojeniu jak ma to często miejsce w przypadku witamin i minerałów pochodzenia syntetycznego.

Armor-V to

• Bogate źródło witamin i minerałów pochodzenia naturalnego
  • Skuteczne uzupełnienie Twojej diety w brakujące składniki
  • Fundament zaawansowanego programu żywieniowego

Uwaga - jeśli nie mamy aktualnie na magazynie zamówionego smaku, automatycznie wybieramy inny, który jest obecnie dostępny. Jeżeli zamówienie jest uzależnione od konkretnego smaku, wówczas proszę wpisać w komentarzu do zamówienia „tylko ten smak” wówczas nie zostanie on zastąpiony innym dostępnym smakiem.
Suplement należy stosować raz dziennie przed lub w trakcie śniadania w ilości 6 tabletek.
Składniki aktywneArmor-V
 Selen63mcg
 Potas38mg
 Omega 3-6-9788mg
 Alpha Linoleic Acid , Oleic Acid , Coconut Oil, Elcosapentaenoic Acid , Docosahexaenoic Acid.
 V-F Power System942mg
 Antioxidant Matrix293mg