Strona główna » Anabolizery tlenku azotu No » Arginine3 - 128 kapsułek - Activlab
Arginine3 - 128 kapsułek

Arginine3 - 128 kapsułek - Activlab

Activlab

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 46 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Arginine3 - 128 kapsułek

Arginine3 zawiera trzy różne formy argininy charakteryzujące się odmiennym sposobem wchłaniania i metabolizowania. Unikalna receptura produktu została stworzona z myślą o maksymalnym wydłużeniu czasu utrzymywania zwiększonego poziomu argininy we krwi, a tym samym przedłużeniu jej działania.

Arginine3 polecany jest osobom aktywnym fizycznie ze szczególnym uwzględnieniem dyscyplin siłowych (kulturystyka, trójbój siłowy).
Zalecana dzienna dawka: w dni treningowe: 2 kapsułki przed treningiem i 2 kapsułki po treningu. W dni nietreningowe: 1 kapsułka przed śniadaniem i 1 kapsułka wieczorem przed snem.
 Porcja: 1 kapsułka
Składniki aktywne