Strona główna » Według zastosowania » Siła » Animal Stak2 21 saszetek - Universal
Animal Stak2

Animal Stak2 21 saszetek - Universal

Universal

Cena katalogowa: 189,00 zł

Oszczędzasz: 4,00 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 185 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Universal - Animal Stak2 21 saszetek

• Hamuje konwersję testosteronu do DHT.
  • Zwiększa poziom testosteronu.
  • Przyspiesza syntezę białka i wzrost masy mięśniowej.
  • Zmniejsza aktywność estrogenów.

W jakim celu jest stosowany?

Jeśli podchodzisz do treningu bardzo poważnie i szukasz sposobu aby Twoje mięśnie maksymalne nabrały siły i masy mięśniowej, czas na spróbowanie nowego Animal Stak. To suplement pakowany w opakowania stanowiące jedną porcję. Każde opakowanie zawiera skuteczne dawki opatentowanych i sprawdzonych składników, których zadaniem jest pomaganie w naturalnym zwiększaniu zdolności ciała do wytwarzania hormonów anabolicznych. Animal Stak zawiera również blokery DHT oraz czynniki hamujące aromatazę, co zapobiega przetwarzaniu testosteronu w estrogen lub DHT.
W dni treningowe należy przyjmować jedną saszetkę na 30minut przed treningiem,
W dni nie treningowe należy przyjmować jedną saszetkę między śniadaniem, a obiadem.
Wartości odżywcze
Porcja1 saszetka
Ilość porcji w opakowaniu21
Opakowanie21 saszetek