Strona główna » Aminokwasy » Aminiokwasy różne » Animal Nitro 44 saszetki - Universal
Animal Nitro

Animal Nitro 44 saszetki - Universal

Universal

Cena katalogowa: 199,00 zł

Oszczędzasz: 30,00 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 169 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Universal – Animal Nitro 44 saszetki

Animal Nitro to pierwszy i jedyny suplement, który zawiera prawidłowe proporcje tych aminokwasów, dla których podstawą jest białko mięśni ludzkich. Ten kompleks jest właściwie nazwany Human Muscle Protein Complex - HMPC (Kompleks białek mięśni ludzkichT). Kompleks ten znajduje się tylko w Animal Nitro. HMPC składa się wyłącznie ze specjalnych "niezwiązanych" aminokwasów tych, które nie mają wiązań chemicznych mogących ograniczać ich maksymalne wykorzystanie. Dzięki stosowaniu wyłącznie 100% wolnych aminokwasów HMPC Animal Nitro dostarcza dokładnie kontrolowane dawki takich aminokwasów, które mogą skutecznie wchodzić do krążenia poprzez oryginalny system przenoszenia aminokwasów.

Oto jak działa ten system. Każda paczka zawiera odmierzoną dawkę 6000mg niezwiązanych aminokwasów (HMPCT). Po ich strawieniu tworzą one specjalną dużą dawkę ("masę" ochronną), która pozwala im na skuteczne ominięcie wątroby. Jest to kluczowa kwestia, gdyż wątroba przechwytuje i rozkłada zwykłe aminokwasy (np. te, które znajdują się w proszku białkowym, takim jak serwatka i inne konwencjonalne suplementy aminokwasowe) do mocznika, czyli produktu odpadowego. Po bezpiecznym przejściu przez wątrobę ta dawka wolnych aminokwasów przenika do krwi, gdzie może stosować swoje potężne działanie farmakologiczne w postaci rozszerzania naczyń i anabolizmu. W połączeniu z treningiem siłowym Animal Nitro może pomóc nam w dostarczeniu większej ilości składników pokarmowych do pracujących mięśni.
1 paczka Animal Nitro w ciągu 30 minut od zakończenia treningu. Podczas stosowania Animal Nitro istotnym jest, by spożywać go na pusty żołądek, najlepiej z jedną szklanką wody.
Wartości odżywcze
Porcja2saszetki
Ilość porcji w opakowaniu22
Opakowanie44saszetki