Strona główna » Według zastosowania » Siła » Anabolic Stack 120 kaps. - Fitness Authority
Anabolic Stack 120 kaps

Anabolic Stack 120 kaps. - Fitness Authority

Fitness Authority
Średnia ocena (5/5):
Średnia ocena 5/5
(głosów 1)

Cena katalogowa: 99,00 zł

Oszczędzasz: 11,00 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 88 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Anabolic Stack 120 kaps. - Fitness Authority

Xtreme Anabolic Stack®  to wysoce zaawansowany produkt wspierający naturalną produkcję testosteronu, jeden z najsilniej działających dostępnych na ryku tego typu produktów. Wyjątkowy skład Xtreme Anabolic Stack®  opiera się na obecności kwasu D-asparaginowego (DAA), którego właściwości pobudzania naturalnej produkcji testosteronu zostały poparte badaniami naukowymi. Każda porcja tego suplementu to 3120 mg DAA, który w badaniach był podawany w takiej samej ilości badanej grupie osób w cyklicznych okresach 12 dni stosowania i 7 dni przerwy a efektem tego był wzrost naturalnej sekrecji testosteronu w stosunku do grupy kontrolnej. Resweratrol obecny w Xtreme Anabolic Stack®  to jeden z najlepiej poznanych a zarazem jeden z najsilniej działających przeciwutleniaczy. Przeciwutleniacze, to składniki, których zadaniem jest niwelowanie powstających w organizmie głównie w wyniku przemian oksydacyjnych wolnych rodników.

Korzyści:
  • Pobudza naturalną produkcję testosteronu
  • Blokuje aktywność kortyzolu w organizmie
  • Pobudza wydzielanie  hormonu LH
  • Zwiększa i nasila anabolizm mięśni
  • Zwiększa siłę i masę mięśniową
  • Aż 3120 mg kwasu D-asparaginowego w każdej porcji
Spożyć porcje (5 kapsułek) z 250 wody rano lub bezpośrednio przed treningiem. Spożywać w okresie wykonywania treningu fizycznego, ale nie krócej niż 12 dni. Nie należy przekraczać porcji 5 kapsułek do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
 Porcja: 5 kapsułek
Składniki aktywne
DAA (Kwas D-asparaginowy)3120mg
Wyciąg wodny z korzenia Różańca górskiego (3% Rozawin i 1% solidrozydów)100mg
Ekstrakt rdestu japońskiego (w tym resweratrol)100mg(50mg)
Witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny)2 mg
Kwas foliowy400 µg
Witamina B12 (cyjanokobalamina)6 µg
Witamina D3 (cholekalcyferol)25 IU
Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Na podniesienie testosteronu i libido świetna sprawa. Jestem już po dwóch opakowaniach i czuję się po tym o wiele lepiej ;)