Strona główna » Aminokwasy » Anabolic Bcaa System 300 tabl. Caplety VIP - Trec Nutrition
Anabolic Bcaa System 300 tabl. Caplety VIP - Trec Nutrition

Trec Nutrition

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 83 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Tabela składu

Anabolic Bcaa System 300 tabl. Caplety VIP - Trec Nutrition

ANABOLIC BCAA SYSTEM. Suplement diety. Masa netto 120 g; 240 g. AMINOKWASY ROZGAŁĘZIONE (BCAA) + TAURYNA + WIT. B6. ANABOLIC BCAA SYSTEM zawiera aminokwasy rozgałęzione (L-izoleucynę, L-leucynę i L-walinę) wit. B6 oraz taurynę. Witamina B6 przyczynia się do sprawnego funkcjonowania układu nerwowego i ogranicza odczucie zmęczenia i znużenia. ANABOLIC BCAA SYSTEM pomaga uzupełniać aminokwasy BCAA w codziennej diecie.

SPOSÓB UŻYCIA

Preparat popić około 300 ml wody. W dni treningowe: 8 tabletek na 45 min. przed treningiem. W dni nietreningowe: 2 razy dziennie po 4 tabletki ok. 30 min. przed posiłkiem.

OSTRZEŻENIA

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne. Produkt może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.

SKŁADNIKI

Aminokwasy rozgałęzione (L-leucyna; L-walina; L-izoleucyna); tauryna; substancje wypełniające – celuloza mikrokrystaliczna, sól sodowa karboksymetylocelulozy; nośniki – poliwinylopolipirolidon, hydroksypropylometyloceluloza; substancje glazurujące – alkohol poliwinylowy (PVA), talk, glikol polietylenowy; barwniki – tlenki i wodorotlenki żelaza, dwutlenek tytanu; emulgator – lecytyna sojowa; wit. B6 (chlorowodorek pirydoksyny).

Wartości odżwycze8 tab*(%Rws)
L-Izoleucyna1792,00 mg