świetny zestaw na masę! Aż chce się ćwiczyć:) warto pamiętać, że dostajemy rozpiskę, z której można wiele się dowiedzieć!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.

1 » 2 » 3 » Amino Max 8000 - 350 tab. - Gaspari Nutrition4
Amino Max 8000 - 350 tab

Amino Max 8000 - 350 tab. - Gaspari Nutrition

Gaspari Nutrition
Amino Max 8000 - 350 tab. - Gaspari Nutrition
Średnia ocena (4.75/5):
Średnia ocena 4.75/5
(głosów 4)

Cena katalogowa: 109,00 zł

Oszczędzasz: 23,00 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 86 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Amino Max 8000 - 350 tab. Gaspari Nutrition

Amino Max 8000 jest stworzony aby dostarczać składników, wspomagających wzrost wielkości, siły i wytrzymałości mięśni. Aminokwasy zawarte w preparacie są kluczowymi składnikami do budowy mięśni. Preparat zawiera hydrolizat białek serwatki, wzmocniony potężną dawką leucyny i tauryny. Cząsteczki zastosowanych białek (di- tripeptydy oraz pojedyncze aminokwasy) bardzo dobrze wchłaniają się do organizmu i są błyskawicznie dostarczane do mięśni.

Zaleca się stosowanie preparatu Amino Max 8000:

• w celu uzupełnienia diety w niezbędne aminokwasy u osób prowadzących szczególnie aktywny tryb życia, kulturystów, osób zarówno uprawiających sport rekreacyjnie jak i wyczynowo
  • wspomagająco w budowaniu masy mięśniowej.
Amino Max 8000suplement diety zawiera specjalnie dobraną, potężną mieszankę białek. Uzupełnia dietę w składniki wspomagające przyrost masy i siły mięśniowej. Obecne w preparacie rozgałęzione aminokwasy (BCAA) ułatwiają budowę tkanki mięśniowej Obecna w preparacie duża dawka tauryny ma właściwości przeciwdziałające niekorzystnym procesom utleniania, dodaje energii i zmniejsza zmęczenie. Preparat zawiera specjalnie dobraną kompozycję składników, a formuła preparatu została opracowana z uwzględnieniem danych naukowych.
W dni treningowe oraz przy intensywnym wysiłku fizycznym należy stosować 4 tabletki bezpośrednio przed treningiem i cztery tabletki po treningu. Popić dużą ilością wody. W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów najlepiej łączyć stosowanie preparatu z intensywnym treningiem i odpowiednio dobraną dietą. Używać tylko zgodnie z przeznaczeniem. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia (8 tabletek).
Wartości odżywcze
Porcja5 kaps
Ilość porcji w opakowaniu70
Opakowanie350 kaps

SKŁADNIKI AKTYWNE ZAWARTOŚĆ W JEDNEJ PORCJI:
Wartość energetyczna32 kcal
L-Tryptofan0,54g
L-Tyrozyna1,34g
L-Walina1,75g
Autor opinii: AntekOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 29-01-2014
Trochę duże tabletki ale to nic łamie je na pół i jakoś przełykam ważne że mają dobry skład.
Autor opinii: Irek WandzikOcena produktu: Ocena produktu 4/5Data napisania recenzji: 09-10-2012
Super aminokwasy.. Obok Aminox Max 6800 najlepsze jakie miałem.
Autor opinii: Grzesiek PiskorOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 30-07-2012
Bardzo dobre amino, rewelacyjny skład. Z super pumpem 250 jest to naprawdę konkretne połączenie.
Autor opinii: Radosław BocianOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 20-07-2012
Świetne aminokwasy od Gaspariego. Jedna z najlepszych na rynku.

Napisz opinię