sklep

Świetna sprawa tylko nieco droga. Skład bez zarzutów, pobudzenie spore, intensywny trening stał się normą :) Dobra pozycja

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.

Strona główna » Aminokwasy » Aminiokwasy różne » Amino 4000 - Premium Nutrition
Amino 4000

Amino 4000 - Premium Nutrition

Premium Nutrition

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Amino 4000 - Premium Nutrition

AMINO 4000 to wysokiej jakości kompleksowy preparat aminokwasowy uzupełniający dietę w aminokwasy rozgałęzione, egzogenne oraz wybrane aminokwasy endogenne, na które organizm wykazuje zwiększone zapotrzebowanie w okresach zwiększonego wysiłku fizycznego. Suplementacja AMINO 4000 pozwoli w szybkim tempie dostarczyć do twojego organizmu niezbędną ilość di i tripeptydów oraz innych aminokwasów zdolnych podtrzymać dodatni bilans azotowy twojego organizmu, zaś zawarte w mieszance Amino 4000 aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach (BCAA) pozwolą szybko zregenerować mięśnie po treningu[1] . W skład BCAA wchodzą trzy istotne aminokwasy: leucyna, izoleucyna i walina.

Dawka BCAA zawarta w Amino 4000 pozwala skutecznie spowolnić procesy kataboliczne zachodzące w organizmie i nasilić procesy anaboliczne, dzięki czemu wspomagają budowanie czystej masy mięśniowej. Aminokwasy stanowią niezbędny budulec w organizmie człowieka wchodząc nie tylko w skład tkanki mięśniowej ale również odgrywają ważną rolę w wielu procesach zachodzących w naszym organizmie i stanowią niezbędny substrat do produkcji białek ustrojowych i substancji o istotnym działaniu fizjologicznym, takimi jak dopamina, adrenalina czy tyroksyna. Aminokwasy zawarte w Amino 4000 wchłaniają się bardzo szybko z przewodu pokarmowego, odciążając w ten sposób układ pokarmowy. Pełnowartościowa mieszanka Amino 4000 oparta jest na bazie koncentratu białka serwatkowego i dedykowana jest dla osób znajdujących się w okresach wysokiej aktywności fizycznej, wykazujących zwiększone zapotrzebowanie na doskonałej jakości szybko przyswajalne białko. Amino 4000 z serii Premium może stanowić idealny dodatek do innych preparatów białkowych tworząc uniwersalny produkt białkowy o zróżnicowanym czasie wchłaniania.

Spożywać po 4 tabletki trzy razy dziennie na pusty żołądek, rano, przed i po treningu.

Typowy profil aminokwasowy w 100g produktu
L-leucyna8,05 g
L-izoleucyna4,67 g
L-walina4,39 g
L-seryna3,78 g
Kwas L-asparaginowy7,97 g
Kwas L-glutaminowy13,92 g
L-arginina2,08 g
Glicyna1,38 g
L-histydyna1,41 g
L-treonina5,33 g
L-alanina3,78 g
L-prolina5,55 g
L-tyrozyna2,28 g
L-fenyloalanina2,42 g
L-lizyna7,78 g
L-metionina1,46 g
Cystyna1,25 g

Komunikat
Informujemy, że czas dostawy może się wydłużyć o 2-3 dni robocze z racji zaistniałej sytuacji panującej w całej Polsce. Dokładamy wszelkich starań by nie było opóźnień w realizacji zamówienia ale takie mogą wystąpić. Pracujemy w wydłużonych godzinach pracy by wszystkie paczki zostały wysłane najszybciej jak to możliwe ponadto zwiększyliśmy częstotliwość odbiorów przesyłek przez firmy przewozowe. Po nadaniu przesyłki otrzymasz wiadomość e-mail z numerem listu przewozowego.

Pozdrawiamy - TEAM Centrumkulturystyki.
Wejdź do sklepuZrezygnuj