Najlepszy jabłczan kreatyny jaki do tej pory szamałem. Smak rewelacja :)

Strona główna1 » Witaminy i minerały2 » Ala 600 90 tab. - Essence
Nowość

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Tabela składników

Ala 600 90 tab. - Essence

Sport Definition ESSENCE Kwas alfa – liponowy – bogate źródło najwyższej jakości kwasu alfa-liponowego (ALA). Charakteryzuje się czystym składem, co jest zdecydowanie jego olbrzymią zaletą. Każda porcja dostarcza do organizmu aż 600 mg kwasu alfa-liponowego (ALA). Sport Definition ESSENCE Kwas alfa – liponowy wykazuje silne działanie przeciwutleniające, wzmacnia działanie innych anty oksydantów (takich jak np. witamina C i E) oraz, reguluje poziom cukru we krwi. Dodatkowo Sport Definition ESSENCE Kwas alfa – liponowy ogranicza apetyt oraz wspomaga detoksykacje organizmu.

Sposób użycia

Przyjmować 1 tabletkę dziennie, nie rozgryzając, popijając odpowiednią ilością płynu.

Składniki

Kwas alfa liponowy, substancje wypełniające (celuloza mikrokrystaliczna), substancje przeciwzbrylające (węglan wapnia, dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych). Może zawierać niezamierzoną obecność pochodnych mleka, soi, zbóż zawierających gluten (pszenicy), jaj, selera i gorczycy.

Wartości odżywcze1 tab
Kwa alfa liponowy600 mg