owijki jak owijki, ale ten kolor krwistej czerwieni po prostu rewelacyjny, trzyma się dalej mimo już paru wizyt w pralce

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.

Strona główna1 » Według zastosowania2 » ACTIVLAB Beetroot shot (butelka 80ml)
ACTIVLAB Beetroot shot (butelka 80ml)ACTIVLAB Beetroot shot (butelka 80ml)

ACTIVLAB Beetroot shot (butelka 80ml)

Activlab

Kod producenta:17499

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Składniki

ACTIVLAB Beetroot shot (butelka 80ml)

Legalny doping - zawiera zagęszczony sok z buraków (80 ml z 500 g buraków) z dodatkiem cytruliny

Smak: zagęszczony sok z buraków

Krótka charakterystyka:
Beet Shot Activlab zawiera zagęszczony sok z buraków z dodatkiem cytruliny. Zawiera w sobie wysoką zawartość azotanów.

Cytrulina jest organicznym związkiem chemicznym z grupy aminokwasów, pochodna ornityny.

Jej główną zaletą jest wspieranie procesu syntezy argininy w organizmie człowieka. W praktyce oznacza to, że ilość przyjętej cytruliny zwiększała będzie ilość argininy w naszym ustroju. Działanie to bezpośrednio przekłada się na ilość tlenku azotu, który syntezowany jest pod wpływem argininy, będzie oddziaływał na rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz lepsze ukrwienie pracującego mięśnia.

Cytrulina wykazuje dodatkowo działanie antykataboliczne, co przekłada się na wsparcie w ochronie tkanki mięśniowej przed jej rozpadem. Chcąc zmaksymalizować działanie takich produktów jak BCAA czy HMB, które stosuje się w celu ochrony tkanki mięśniowej, cytrulina może okazać się dobrym sprzymierzeńcem.

Badania potwierdzają, że świetnym dopełnieniem diety sportowców i osób pracujących nad sylwetką mogą być składniki zawarte w buraku!

Działanie cytruliny odczuć mogą również osoby uprawiające sporty wytrzymałościowe. Stosowanie jej w ilości około 6g na dobę, skutecznie wspomaga wytrzymałość mięśniową, jak i wpływa na poprawę efektywnego funkcjonowania tkanki mięśniowej w czasie trwania treningu. Działanie można powiązać z ilością wytworzonego tlenku azotu oraz usprawnia transport jonu wodorowych, co powoduje odkwaszanie organizmu. Działaniem dodatkowym jest szybsza alkalizacja i transport amoniaku, która sprawia, że tzw. „zakwasy”, czyli opóźnione bóle mięśniowe, które występują po intensywnym wysiłku beztlenowym, pojawiają się w zmniejszonej intensywności.

Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom sportowców i osób pracujących nad sylwetką zaczęto przyglądać się właściwościom związków zawartych w burakach. Za stosowaniem ekstraktów buraczanych w suplementach diety przemawia przede wszystkim obecność azotanów oraz betain. Warto sobie też nadmienić, iż nitraty już dość długi czas są z powodzeniem wykorzystywane w problemach z erekcją czy w chorobie niedokrwiennej serca. Odpowiednia aktywność enzymu syntazy NOS pełniącego rolę enzymu katalizującego, a także obecność argininy, cytruliny oraz tlenu wywierają bardzo dobry wpływ na pracę naszego serca. Jednocześnie są przydatne mięśniom. Nie tylko z uwagi na właściwości, o których wspomnieliśmy sobie wcześniej. Warto jeszcze dodać, iż wraz ze zjawiskiem pompy mięśniowej i rozszerzaniem naczyń krwionośnych dochodzi również do powiększenia magazynu energetycznego. Ponadto, im bardziej intensywne oraz wyczerpujące treningi tym intensywniej przebiegają procesy wewnątrz naszego organizmu.

Dla kogo?
  • Dla aktywnych fizycznie
  • Dla sportowców wytrzymałościowych

Jak stosować?
stosowany przed rozpoczęciem wysiłku fizycznego, może stanowić skuteczną przedtreningówkę podnoszącą wydajność i efektywność sesji treningowych.

Sposób użycia:
1 -2 butelki 80 ml bezpośrednio przed treningiem, wysiłkiem fizycznym
Składniki:
zagęszczony sok z buraków (Beta vulgaris) (97%), jabłczan L-cytruliny, L-cytrulina, substancje konserwujące: benzoesan sodu i sorbinian potasu.