Strona główna » Anabolizery tlenku azotu No » AAKG Capsules 120 caps - Formotiva
AAKG Capsules 120 caps - Formotiva

Formotiva

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 52 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Sposób spożycia

AAKG Capsules 120 caps - Formotiva

FORMOTIVA AAKG CAPSULES jest wysokiej jakości suplementem uzupełniającym dietę o L-argininę w formie alfa-ketoglutaranu (AAKG) w kapsułkach. L-arginina jest jednym z 20 aminokwasów budujących wszystkie struktury białkowe w ludzkim organizmie. Alfa-ketoglutaran bierze udział w szlaku kwasów trójkarboksylowych, stanowiącym jeden z finalnych etapów produkcji energii z węglowodanów, tłuszczy i białka. AAKG CAPSULES zawiera 1000 mg AAKG w każdej kapsułce, suplement ten dedykowany jest osobom uprawiającym sporty siłowe i sylwetkowe.

Dorośli: 2 kapsułki 2 razy dziennie popijając dużą ilością wody (co najmniej 250 ml).
W dni treningowe: 2 kapsułki przed treningiem, 2 kapsułki po treningu.
W dni nietreningowe: 2 kapsułki rano po przebudzeniu oraz 2 kapsułki pomiędzy posiłkami.

4 kapsułki2 kapsułki
Składniki aktywne