Strona główna » Anabolizery tlenku azotu No » AAKG 8000 Shot 60ml - RealPharm
AAKG 8000 Shot 60ml - RealPharm

RealPharm

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 5 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Sposób spożycia

AAKG 8000 Shot 60ml - RealPharm

• Ekstremalny efekt pompy mięśniowej
  • Maksymalnie szybką i efektywną regenerację potreningową
  • Doskonałe odżywienie i natlenienie mięśni
  • Silny bodziec anaboliczny stymulujący tkankę mięśniową do wzrostu
  • Lepszą siłę i wytrzymałość w czasie treningów
  • Natychmiastowy efekt suplementacji – bez opóźnień związanych z działaniem suplementów w tabletkach
  • Usprawnienie funkcji seksualnych

Real Pharm AAKG Shot do najwyższej jakości suplement przeznaczony dla sportowców, osób aktywnych fizycznie oraz mężczyzn chcących poprawić sprawność seksualną i uniknąć problemów z erekcją. Preparat w formie płynnej wchłania się znacznie szybciej niż tradycyjne kapsułki oraz odznacza się wyjątkowo dużą biodostępnością!

Suplement zawiera wyjątkowo wysoką dawkę najlepiej przyswajalnej formy argininy, czyli alfa-ketoglutaranu L-argininy, a jego orzeźwiający, pomarańczowy smak znacznie uprzyjemnia codzienne stosowanie.

Dzięki zawartości doskonałej jakości L-argininy stosowanie AAKG Shot szybko i efektywnie wpływa na biosyntezę tlenku azotu (NO), poprawia krążenie krwi, dzięki czemu mięśnie są lepiej natlenione i odżywione, a także zapewnia prawidłowe działanie wszystkich funkcji seksualnych zapobiegając zaburzeniom erekcji!

Z AAKG Shot osiągniesz zaskakującą pompę mięśniową, przyśpieszysz regenerację powysiłkową oraz wpłyniesz na tempo syntezy białek, która odpowiada za wzrost mięśni!

Przekonaj się, jak działa alfa-ketoglutaran L-argininy w wygodnej do zastosowaniu formie napoju!

Opakowanie zawiera 2 sugerowane porcje produktu. Nie przekraczać maksymalnej 1 porcji produktu do spożycia dziennie.

Aktywne składniki½ butelki (30ml)1 butelka (60ml)
Alfa-ketoglutaran L-argininy (AAKG)4000 mg8000mg

Składniki: woda, alfa-ketoglutaran L-argininy (AAKG); kwas: kwas cytrynowy; substancje słodzące: sukraloza, acesulfam K; substancje konserwujące: benzoesan sodu, sorbinian potasu; aromaty: barwnik: żółcień pomarańczowa FCF (E110) Objętość netto: 60ml Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w szczelnie zamkniętych opakowaniach. Chronić przed działaniem promieni słonecznych oraz przemrożeniem.