Strona główna » Anabolizery tlenku azotu No » Aakg 300 g. - Uns Supplements
Aakg 300 g. - Uns Supplements

Uns

Smak
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 69 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Tablica składników

Aakg 300 g. - Uns Supplements

AAKG - to suplement diety przeznaczony z myślą o sportowcach nastawionych na najwyższą efektywność działania przedtreningowego. Wykorzystując solidną dawkę aż 3600 mg alfa-ketoglutaranu argininy, w porcji pysznego i wysoce przyswajalnego napoju funkcjonalnego, w szybki sposób uzupełnia dietę w ten niezbędny dla sportowców aminokwas.

Produkt AAKG został stworzony z myślą o maksymalnym wydłużeniu czasu utrzymywania zwiększonego poziomu argininy we krwi, a tym samym przedłużeniu jej działania.

- 3,6 g mg AAKG w porcji,
- bez dodatku barwników,
- przyczynia się do uzyskania efektu „pompy mięśniowej”,
- przyspiesza regenerację,
- atrakcyjna cena i szeroki wybór smaków,
- wysoka rozpuszczalność.

Wiele komórek organizmu wykorzystuje argininę do syntezy tlenku azotu (NO). Odpowiada on za prawidłową funkcję i rozszerzanie naczyń krwionośnych, regulując ich napięcie.

Rozszerzenie naczyń krwionośnych stymuluje większy przepływ krwi, a tym samym lepsze dotlenienie i odżywienie pojedynczych włókien mięśniowych, co prowadzi do zwiększenia tempa wzrostu mięśni, poprawy ich wydolności i przyspieszenia regeneracji powysiłkowej.

Jako substancję aktywną w preparacie wykorzystano alfa - ketoglutaran argininy. Związek ten jest solą kwasu glutarowego i L- argininy, a synergistyczne połączenie tych dwóch substancji poprawia biodostępność samego aminokwasu oraz wpływa na hamowanie jego rozpadu.

Sposób użycia

Porcję – 4 g ( ½ miarki) rozpuścić w 150 ml wody. Stosować raz dziennie przed treningiem.

Składniki

Alfa- ketoglutaran L- argininy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja słodząca: sukraloza, aromaty.

Wartości odżywcze4 g
Alfa- ketoglutaran L- argininy (AAKG)3,6 g