Strona główna » Anabolizery tlenku azotu No » AAKG 150 kaps - RealPharm

Średnia ocena (5/5):
Średnia ocena 5/5
(głosów 3)

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 69 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

AAKG 150 kaps - RealPharm

AAKG Real Pharm 150caps to najwyższej jakości forma Alfa Ketoglutarenu L-Argininy, skondensowana w łatwych do połknięcia kapsułkach o wysokim stężeniu 1000mg !!!

Dzięki łatwo rozpuszczalnej otoczce, gwarantującej zwiększoną przyswajalność zawartych w jej wnętrzu składników,  zyskuje przewagę nad produktami tabletkowymi.

Produkt jest zaawansowaną formą aminokwasu argininy, zapewniając efektywny przepływ krwi do mięśni, który powoduje właściwe ich ukrwienie (tworząc uczucie tzw. pompy mięśniowej), przy jednoczesnej maksymalizacji wytrzymałości i siły, przez co zaleca się stosowanie preparatu przed wysiłkiem.

Dodatkowo jednak stosowanie produktu po wysiłku wspomaga transport składników odżywczych do mięśni, przyspieszając jego regenerację i pomagając w kształtowaniu wymarzonej sylwetki.

Alfa Ketoglutarenu L-Argniny (AAKG) jest składnikiem pokarmowym mającym bezpośredni wpływ w organizmie na kształtowanie związków wpływających na budowanie masy mięśniowej. Związki te szerzej znane jako tlenek azotu i agmatyna znajdują coraz większe uznanie w oczach zarówno profesjonalnych sportowców, jak i osób uprawiających sport amatorsko. Dodatkowo może działać energetycznie i poprawiać sprawność seksualną.

Produkt idealny do stosowania pojedynczo, jak i do łączenia z innymi produktami np. monohydratem kreatyny, czy HMB.
Raz dziennie spożyć 1 porcję produktu 2 kapsułki. Nie przekraczać maksymalnej 1 porcji produktu do spożycia dziennie.
 Porcja: 1 kapsułka
Składniki aktywne
Alfa ketoglutaran L-argininy1000mg
Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

mięśnie bardzo fajnie się pompują, aż czuć, że coś się dzieje na treningu!

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

moje bicepsy niemalże eksplodowały! pompa mięśniowa jest niesamowita!, zdecydowanie zachęcam do zakupu!

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Bardzo dobra pompa i to już po jednej porcji aż rozrywa mięśnie :)