Nie jest tajemnicą iż nie ma obecnie lepszej formy węgli jak właśnie Vitargo.. Idealne podczas treningu i zaraz po. Reeeweelacjaaaaa

» » ZMA Original 45 caps. Trec Nutrition
ZMA Original 45 caps.

Trec Nutrition
Średnia ocena (5/5):
Średnia ocena 5/5
(głosów 2)

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 39 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Anaboliczna formuła minerałów.

1. Co to jest ZMA?

ZMA Trec Nutrition jest naukowo zaprojektowaną, testowaną i potwierdzoną laboratoryjnymi badaniami formułą zawierającą mineralne anaboliki. Substancje te zwiększają poziom własnego testosteronu o ponad 43%, hormonu wzrostu oraz IGF-1 (insulinopodobnego czynnika wzrostu) o ponad 20 %. ZMA jest kombinacją chelatowanych pierwiastków: cynku, magnezu oraz witaminy B6 w precyzyjnie dobranych proporcjach.

2. Co to znaczy chelatowane pierwiastki ?

Cynk i magnez używane do produkcji ZMA znacznie różnią się od tych pierwiastków dostępnych w formie suplementów w aptekach. W opatentowanym procesie wytwarzania, molekuły cynku i magnezu są ze sobą łączone przy obecności kwasu aspartamowego i zastosowaniu specjalnej formuły organicznej. Zjonizowana forma cynku i magnezu (z przyczepionymi aminokwasami) w połączeniu z witaminą B6, tylko w precyzyjnie dobranych proporcjach, posiada maksymalną wchłanialność. Uwaga! Pierwiastki nie chelatowane nie mają właściwości wpływania na produkcję hormonów.

3. Jak działa ZMA?

Naturalna przemiana androstendionu w testosteron musi przebiegać z udziałem cynku. Jeśli poziom cynku jest niski, powyższa przemiana przebiega wolno, a produkcja testosteronu jest niższa. Podobne znaczenie ma magnez, dlatego dla uzyskania optymalnych efektów produkcji testosteronu te dwa pierwiastki muszą być przyjmowane razem. Witamina B6 pomaga natomiast w przyswajaniu cynku i magnezu. Spadek poziomu testosteronu prowadzi do wydzielania katabolicznego hormonu kortyzolu, a ten wywołuje negatywny proces rozpadu białek czyli katabolizm. Niepożądanym skutkiem katabolizmu jest utrata siły i masy mięśniowej, dlatego niezbędne jest utrzymywanie wysokiego poziomu własnego testosteronu. Sportowcy zażywający ZMA przed snem twierdzą, że śpi im się lepiej, sen staje się głęboki i dzięki temu czują się mocno wypoczęci, a na kolejnych treningach mają lepszą wytrzymałość oraz siłę. Uważa się, że głęboki, dający wypoczynek sen jest sekretem do maksymalizowania anabolicznych procesów. Dla utrzymania wysokiego poziomu testosteronu, czołowi kulturyści zażywają ZMA pomiędzy cyklami sterydowymi.

ZMA należy stosować w ilości 3 kapsułek dziennie na pusty żołądek od 30-60 min przed snem. W celu zwiększenia siły podczas intensywnych treningów zaleca się również stosowanie ZMA 60 min przed treningiem. Należy unikać stosowania równocześnie innych preparatów witaminowych oraz suplementów zawierających wapń, ponieważ wapń utrudnia przyswajanie cynku przez organizm.
ZMA oryginak trec Skład
Autor opinii: PawloOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 29-01-2014
Fajnie sie śpi po tym cudeńku :) Wcześniej brałem ZMA jakiejś firmy z USA ale nic nie czułem.
Autor opinii: OmletOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 01-09-2012
Biore 3 kap na noc i śpię jak dziecko w ogóle się nie budze w nocy co skutkuje dobrą regeneracją

Napisz opinię