» » ZMA - 90 kaps - Ultimate Nutrition

(głosów 2)

Cena katalogowa: 75,00 zł

Oszczędzasz: 10,20 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 65 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

ZMA - 90 kaps.

ZMA  jest naukowo zaprojektowaną, testowaną i potwierdzoną laboratoryjnymi badaniami formułą zawierającą mineralne anaboliki. Jest jednym z najskuteczniejszych suplementów budujących masę mięśniową. Podnosi poziom wolnego testosteronu o ponad 40 % oraz czystą siłę mięśniową o ponad 10 %. Maksymalizuje procesy anaboliczne, a co za tym idzie zwiększa siłę oraz beztłuszczową masę mięśniową.
30 - 60 minut przed snem
Wartości odżywcze
Porcja3kap.
Ilość porcji w opakowaniu30
Opakowanie90kap.

SKŁADNIKI AKTYWNE ZAWARTOŚĆ W JEDNEJ PORCJI:
Witamina B610,5 mg
Magnez450 mg
Cynk30 mg
Autor opinii: Adam OrganistaOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 13-09-2012
Idealny suplement na noc czyli połączenie cynku, magnezu i vitaminy b6. Dobra sprawa aby poprawić jakość snu i regeneracji.
Autor opinii: Roland WandzikOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 09-07-2012
Najlepsze ZMA na rynku. Bez zbędnej dalszej rekomendacji.

Napisz opinię