500 mg karnityny na tabletkę to spora dawka ja biorę 3 tab przed treningiem i efekty są zadowalajace :)

» Zestawy odżywek i suplementów

Zestawy odżywek i suplementów

Profesjonalne zestawy odżywek i suplementów dla wymagających. Jeżeli potrzebujesz schudnąć, poprawić swoje samopoczucie i zdrowie lub przybrać na masie mięśniowej, ale nie wiesz jakie odżywki i suplementy wybrać, to jest to dział właśnie dla ciebie.
Wybierz któryś z interesujących ciebie zestawów i ciesz się jego efektami.

Wybierz jedną z poniższych kategorii, aby przejść do odpowiedniego działu.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do