Moje ulubione batony na rynku. Polecam każdemu kto jeszcze nie miał przyjemności przetestować propozycji z Vitalmaxu.

» » Zestawy obciążeń z gryfami

Zestawy obciążeń z gryfami

Zestawy obciążeń i gryfów

W naszej ofercie znajdziecie Państwo Zestawy obciążenia z gryfami łamanymi, olimpijskimi, kratownica oraz z gryfami krótkimi przeznaczonymi do treningu na siłowni i w domu.

Gryfy

Umożliwiają one ćwiczenia mięśni ramion, barków, klatki piersiowej, nóg, pleców. Oferowane przez nas gryfy to najwyższa jakość wykonania. Gryfy z regulacją obciążenia pozwalają trening na różnych poziomach. Długie gryfy umożliwiają ćwiczenia ze sztangą, wzmacniając w ten sposób mięśnie klatki piersiowej.

Obciążenia do gryfów

to produkty najwyższej jakości bez, których nie obejdzie się żadna siłownia. W prezentowanej przez nas ofercie znajdziecie państwo obciążenie do różnych typów gryfów i różnej wadze, obciążenia na siłownię publiczną oraz obciążenia na siłownię domową.

Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do